Zobrazují se příspěvky se štítkemjídelna. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemjídelna. Zobrazit všechny příspěvky

úterý 13. října 2015

Seznámení s japonskou univerzitou

Milé děti,

Především bych se ráda omluvila za výpadek, pokud jste se někteří obávali, zdali jsem tu živa a zdráva. To bohudík jsem, bohužel však nemám příliš času. Důvody jsou následující:

a)      Absolutně netolerantní společnost vůči nočním sovám, aneb škola v 8:30 3x/týden- a to mi u nás na FFUKu přišlo vstát občas na 9:10 jako strašná tortura.
b)      Problémy se spaním – to souvisí i s tím vstáváním.
c)       Neschopnost si nějak efektivně časově zorganizovat povinnosti.