Milé děti,
Především bych se ráda omluvila za výpadek, pokud jste se
někteří obávali, zdali jsem tu živa a zdráva. To bohudík jsem, bohužel však
nemám příliš času. Důvody jsou následující:
a)
Absolutně netolerantní společnost vůči nočním sovám,
aneb škola v 8:30 3x/týden- a to mi u nás na FFUKu přišlo vstát občas na 9:10
jako strašná tortura.
b)
Problémy se spaním – to souvisí i s tím vstáváním.
c)
Neschopnost si nějak efektivně časově
zorganizovat povinnosti.